Навчання у Вищій школі безпеки у Познані

Мови програми: польська

Тернопільський державний медичний університет надає своїм студентам унікальну можливість отримати два дипломи – український і польський.
Університет безпеки у Познані (Польща) займається підготовкою висококваліфікованих менеджерів з безпеки. Крім додипломної підготовки, університет також пропонує різноманітні програми післядипломної освіти для студентів, які вже здобули ступінь бакалавра, магістра. Випускники університету отримають загальні знання, а також професійні вміння, що дасть їм можливість стати затребуваними спеціалістами та отримати достойну роботу.

Цьогорічні абітурієнти, що будуть зараховані до числа студентів ТДМУ, зможуть паралельно вступати до Познанського вищого навчального закладу на заочну форму навчання на пільгових умовах. Вартість навчання у ньому складатиме лише ¼ від повної вартості, яку сплачують польські студенти. Наприклад, якщо рік навчання у Познані для польських абітурієнтів вартуватиме 2000 доларів США, то представники ТДМУ платитимуть лише 500 доларів США. Щороку керівництво Вищої школи безпеки оголошуватиме про нові пільги та пропозиції для студентів ТДМУ.
Окрім того, потрібно ще підтвердити свій рівень знання польської мови відповідними сертифікатом чи посвідченням про закінчення мовних курсів. Також, наприкінці кожного року українські студенти повинні в обов’язковому порядку пройти місячні курси польської мови за певну плату, але у цю вартість уже включено проживання, харчування і робота викладача. Справа в тому, що після закінчення навчання студенти отримують наш диплом і диплом європейського рівня. Це відкриє для майбутніх медиків багато перспектив для працевлаштування.
Та це ще не всі переваги, які можуть отримати студенти ТДМУ. Ректор Вищої школи безпеки у Познані оголосив про відкриття 8 стипендій з певних напрямків навчання. Отже, вісім кращих представників нашого університету зможуть безкоштовно здобувати освіту у Польщі, але для цього потрібно показати відмінні результати в навчанні, добре знати мову і обов’язково бути студентомТДМУ.
Вищезгаданий навчальний заклад має надзвичайно високі показники у працевлаштуванні своїх вихованців – 82% випускників працюють за здобутими спеціальностями. Це свідчить про високий рівень знань, отриманих у цій вищій школі.
Університет безпеки бере на себе особисту відповідальність за якість та ефективність наданої освіти, а також за професійну підготовку студентів. Університет пишається своєю винятковою зосередженістю на рівні кваліфікації та професійного розвитку його викладацького складу.
Більш того, університет безпеки є першим у Польщі та одним з небагатьох Європейських освітніх установ, навчальна програма якого охоплює питання особистої безпеки та націлена на забезпечення студентів знаннями та навичками, які зроблять їх привабливими для європейського ринку праці. Важливо, що випускники цього навчального закладу матимуть потенціал стати першими професійними менеджерами з безпеки у Польщі. Університет безпеки є справді першою установою вищої освіти, яка готує спеціалістів з безпеки та забезпечує безпеку на особистому, місцевому та національному рівнях.
Репутація та традиції закладу базуються на успіху його навчального процесу та активної соціальної діяльності. Тому університет безпеки у Познані зосереджує свої освітні цілі не лише на професійний, а й на особистісний розвиток студентів, заохочуючи їх брати активну участь у різноманітних соціальних проектах.
Університет безпеки у Познані реалізовує свої освітні цілі через:
- інтенсифікацію навчального процесу;
- заохочення співпраці між студентами, викладацьким складом та громадськістю;
- навчання студентів успішно вчитися та самовдосконалюватися;
- навчання студентів відповідальності за свою власну професійну кар’єру;
- гнучкість освітнього процесу з особливим акцентом на професійну спеціалізацію;
- якість освіти та її фокусування на важливі та інноваційні освітні стратегії.

Напрямки підготовки, які пропонує університет:
Національна безпека:
1. Судова наука з елементами запобігання злочину
2. Адміністратор з інформаційної безпеки – післядипломний сертифікат з менеджменту інформаційної безпеки
Внутрішня безпека:
1. Антитерористична безпека
2. Професійна безпека та методичне здоров’я
3. Безпека харчування
4. Соціальний діалог
Менеджмент:
1. Професійна безпека та безпека здоров’я
2. Невідкладна медицина – перша медична допомога
3. Оперативно-розшукова діяльність та професійний шпіонаж
4. Оперативно-розшукова журналістика
5. Послуги історичного та бізнесового туризму
Педагогіка:
1. Освіта безпеки
2. Післядипломний сертифікат освіти
3. Педагогічне втручання
4. Опікунська та реабілітаційна педагогіка
Охорона здоров’я:
1. Безпека харчування
2. Система якості та безпеки

Випускники Вищої школи безпеки у Познані успішно працевлаштовуються в військових структурах, ціняться як спеціалісти з національної і внутрішньої безпеки, працюють психологами в школах, вишах, приватних фірмах. Підготовка з невідкладної медицини дає їм можливість бути затребуваними як парамедики в будь-якій країні світу.
Студент будь-якого факультету ТДМУ може паралельно здобувати вищу освіту у Польщі. Головне мати бажання і бачити ціль.

Детально з інформацією про можливості навчання у Вищій школі безпеки у Познані можна ознайомитися на сайтах: